Konrad triumfował na Ziemi Konińskiej

Już po raz dwudziesty czwarty rozegrany został Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Po Ziemi Konińskiej", podczas którego swoją znakomitą formę potwierdził Konrad Trzęsowski z Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego, zwyciężając w kategorii młodzików. Wywalczył on pierwsze miejsce podczas piątkowego prologu, aby później wygrać dwa z trzech etapów.
Wśród juniorów młodszych lokatę w pierwszej dziesiątce zajął Mateusz Kuczma, który udanie powrócił do kolarstwa po przerwie, spowodowanej kontuzją. W klasyfikacji generalnej był on piąty.
Wiktoria Polak sklasyfikowana została na drugim, a Julia Kowalska na trzecim miejscu w kategorii juniorek młodszych. Wszyscy ci zawodnicy to podopieczni szkoleniowca Krzysztofa Dąbrowskiego, którego w pracy trenerskiej wspomaga Jakub Dąbrowski.

XXIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Po Ziemi Konińskiej"
Memoriał Adama Krajewskiego, Jerzego Mazura, Stanisława Pawlaka i Wiesława Paradowskiego
Ślesin - Konin - Wielany - Kramsk, 15-17 lipca 2016 r.

juniorzy młodsi
prolog/dystans 1,2 km - 1. Łukasz Michalski/UKS Moto Agbud Jelcz Laskowice, 2. Damian Papierski/obaj 1:25, ... 10. Dawid Pluta/obaj UKS Koźminianka Koźminek, 11. Marek Kupaj/KTK Kalisz/obaj 1:29, ... 13. Wiktor Richter/1:30, ... 18. Mateusz Jakubasz/obaj UKS Koźminianka Koźminek/1:31, ... 24. Adam Długaś/1:32, ... 32. Mateusz Kuczma/1:33, ... 41. Jakub Bielak/1:34, ... 48. Dawid Wojtysiak/1:36, ... 60. Mateusz Janiak/1:38, ... 66. Mateusz Zieliński/wszyscy KTK Kalisz/1:43
I etap/kryterium uliczne/dystans 27 km - 1. Wiktor Richter, ... 11. Adam Długaś, ... 15. Jakub Bielak, ... 24. Mateusz Janiak, ... 26. Dawid Pluta, ... 28. Marek Kupaj, ... 31. Mateusz Jakubasz, ... 46. Dawid Wojtysiak, ... 48. Damian Papierski, ... 52. Mateusz Kuczma/wszyscy 42:33, ... Mateusz Zieliński/55:00
II etap/jazda indywidualna na czas/dystans 7,8 km - 1. Damian Papierski/10:33, 2. Wiktor Richter/10:38, ... 5. Adam Długaś/11:04, 6. Dawid Pluta/11:04, ... 12. Jakub Bielak/11:12, 13. Mateusz Jakubasz/11:14, ... 16. Mateusz Kuczma/11:16, ... 47. Mateusz Janiak/11:51, 48. Marek Kupaj/11:57, ... 55. Dawid Wojtysiak/12:11, ... 66. Mateusz Zieliński/12:51
III etap/wyścig ze startu wspólnego/dystans 79,6 km - 1. Damian Papierski, ... 4. Mateusz Kuczma/obaj 1:57:12, ... 8. Mateusz Jakubasz, ... 30. Dawid Pluta, ... 32. Dawid Pluta, ... 38. Dawid Wojtysiak, 39. Mateusz Janiak, ... 41. Marek Kupaj, ... 50. Wiktor Richter/wszyscy 1:57:53
klasyfikacja końcowa - 1. Damian Papierski/2:51:33, 2. Wiktor Richter/obaj UKS Koźminianka Koźminek/2:52:24, ... 5. Mateusz Kuczma/KTK Kalisz/2:52:34, ... 9. Dawid Pluta/2:52:59, ... 12. Adam Długaś/KTK Kalisz/2:53:02, ... 15. Mateusz Jakubasz/UKS Koźminianka Koźminek/2:53:11, ... 29. Marek Kupaj/2:53:52, ... 31. Mateusz Janiak/2:53:55, ... 43. Dawid Wojtysiak/wszyscy KTK Kalisz/2:54:12

młodzicy
prolog/dystans 1,2 km - 1. Konrad Trzęsowski/KTK Kalisz/1:29, ... 6. Mikołaj Płonka/UKS Zefir Wola Droszewska/1:37, ... 11. Kacper Chrystek/1:40, ... 13. Adam Andrzejak/obaj KTK Kalisz/1:41, ... 16. Jakub Smoliga, 17. Piotr Maślak/obaj UKS Zefir Wola Droszewska/obaj 1:42, ... 27. Paweł Janoszka, ... 29. Jakub Pasternak/obaj 1:51, 30. Michał Ordon/wszyscy KTK Kalisz/1:53
I etap/kryterium uliczne/dystans 18 km - 1. Konrad Trzęsowski/31:28, ... 3. Mikołaj Płonka/32:43, ... 10. Kacper Chrystek/32:44, ... Piotr Maślak, ... 17. Jakub Smoliga, ... 22. Michał Ordon/wszyscy 34:31, ... 26. Adam Andrzejak/34:34, ... 29. Paweł Janoszka, ... 31. Jakub Pasternak/obaj 40:00
II etap jazda indywidualna na czas/dystans 5,3 km - 1. Konrad Trzęsowski/7:45, ... 6. Mikołaj Płonka/8:00, ... 9. Adam Andrzejak/8;21, ... 16. Kacper Chrystek/8:51, 17. Piotr Maślak/8:51, ... 20. Jakub Smoliga/8:59, ... 24. Paweł Janoszka/1:00:51, ... 28. Michał Ordon/9:47, ... 33. Jakub Pasternak/10:49
III etap/wyścig ze startu wspólnego/dystans 34,8 km - 1. Łukasz Jędryczka/57:42, 2. Konrad Trzęsowski/57:59, ... 5. Mikołaj Płonka/58:55, ... 17. Piotr Maślak/59:08, 18. Adam Andrzejak/1:00:38, 19. Jakub Smoliga, 20. Kacper Chrystek/obaj 1:00:42, ... 23. Paweł Janoszka/1:00:51, ... 27. Michał Ordon/1:03:10
klasyfikacja końcowa - 1. Konrad Trzęsowski/KTK Kalisz/1:38:25, ... 5. Mikołaj Płonka/1:41:11, ... 13. Piotr Maślak/obaj UKS Zefir Wola Droszewska/1:42:25, ... 16. Kacper Chrystek/1:43:57, ... 19. Adam Andrzejak/obaj KTK Kalisz/1:45:14, 20. Jakub Smoliga/UKS Zefir Wola Droszewska/1:45:45, ... 23. Michał Ordon/1:49:21, ... 25. Paweł Janoszka/obaj KTK Kalisz/1:52:03

juniorki młodsze, młodziczki i żaczki open
prolog/dystans 1,2 km - 1. Wiktoria Polak/KTK Kalisz/1:40, 2. Aleksandra Trzebińska/UKS Koźminianka Koźminek/1:41, 3. Roksana Pasternak/UKS Zefir Wola Droszewska/1:43, ... 8. Oliwia Trawnik/1:50, ... 10. Natalia Nawrocka/obie UKS Koźminianka Koźminek/1:55
I etap/kryterium uliczne/dystans 1,2 km - 1. Aleksandra Trzebińska, 2. Julia Kowalska, 3. Wiktoria Polak/wszystkie 32:44, 4. Roksana Pasternak, 5. Natalia Nawrocka, ... 7. Oliwia Trawnik/wszystkie 40:00
II etap/jazda indywidualna na czas/dystans 5,3 km - 1. Aleksandra Trzebińska/8:06, 2. Roksana Pasternak/9:06, 3. Natalia Nawrocka/9:09, ... 5. Oliwia Trawnik/9:44, ... 7. Wiktoria Polak/12:05, 8. Julia Kowalska/12:43
III etap/wyścig ze startu wspólnego/dystans 34,8 km - 1. Aleksandra Trzebińska, 2. Wiktoria Polak, 3. Julia Kowalska/wszystkie 58:55, 4. Roksana Pasternak/1:00:46, ... 7. Natalia Nawrocka/1:05:52, 8. Oliwia Trawnik/1:06:23
klasyfikacja końcowa - 1. Aleksandra Trzebińska/UKS Koźminianka Koźminek/1:41:26, 2. Wiktoria Polak/1:45:24, 3. Julia Kowalska/obie KTK Kalisz/1:46:07, 4. Roksana Pasternak/1:51:35, ... 7. Natalia Nawrocka/1:56:56, 8. Oliwia Trawnik/obie UKS Koźminianka Koźminek/1:57:57

 


Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2017

Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

dzkie
Promocja Województwa Łódzkiego na Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitory



zenex mamy moc

Partnerzy:















Zobacz nas na Facebook'u:

facebook


Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2017

Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

dzkie
Promocja Województwa Łódzkiego na Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitory



zenex mamy moc

Partnerzy:















Zobacz nas na Facebook'u:

facebook