Podsumowaliśmy sezon kolarski 2021

Wspomniane trofea są owocem pracy wielu ludzi, a przede wszystkim zawodniczek i zawodników, którym podziękowano podczas sobotniego podsumowania sezonu, które odbyło się w siedzibie naszego klubu.  Solidna praca, wielkie zaangażowanie kaliskich kolarzy, trenerów, działaczy, osób i podmiotów wspomagających działalność klubu doprowadziło do wywalczenia 284,6 pkt w Systemie Sportu Młodzieżowego. To naprawdę piękny rezultat - najlepszy w naszym mieście. 
Podsumowanie było zatem świetną sposobnością, by podziękować naszym sportowcom za wysiłek, a także docenić wkład pozostałych osób - Przyjaciół Klubu, którzy w czasie minionych 12 miesięcy przyczynili się do rozwoju KTK Kalisz. Władze Klubu uhonorowały zarówno zawodników jak i pozostałych przyjaciół kaliskiego kolarstwa okolicznościowymi statuetkami. Nie zabrakło chwil wzruszenia. Takich z pewnością dostarczył moment wręczenia kończącej karierę Roksanie Pasternak okazałego pucharu, który był symboliczny podziękowaniem za jej liczne sukcesy w barwach KTK Kalisz i za to, że była z nami przez te wszystkie lata (dziękujemy!).
Podczas podsumowania obecny był wiceprezydent Kalisza - Mateusz Podsadny, który wspólnie z władzami klubu wręczał pamiątkowe statuetki. To dla nas wielki zaszczyt, a jednocześnie była to dobra możliwość podziękowania włodarzom Kalisza za zaufanie i wsparcie, którego udzielają naszemu klubowi.
Podczas podsumowania prezes KTK Jacek Kasprzak wspomniał również osoby, których już z nami nie ma, a odeszli w tamtym roku: pierwszy Prezes KTK Eugeniusz Pałysa, Jadwiga Kopacz, Bronisław Krakus. Nie mogło również zabraknąć wspomnień o Bogdanie Jamroszczyku.
Podsumowanie było symbolicznym zakończeniem sezonu, a przy tej okazji oficjalnie rozpoczęto nowy. Uczyniono to "po piłkarsku", podtrzymując tradycję Meczów Noworocznych Kolarskich Pokoleń. Na małym boisku przy klubie rozegrano mecz piłkarski, w którym wzięło udział wielu zawodników, młodszych i tych starszych. Wynik nie był najważniejszy, ale walki nie brakowało. To wszystko oczywiście w przyjacielskiej atmosferze. Dziękujemy wszystkim za przybycie.
Więcej zdjęć znajdziecie na profilu facebook KTK Kalisz: https://www.facebook.com/photo/?fbid=404163751504640&set=pcb.404165694837779

 

"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2021

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Nocne kryterium kolarskie – Memoriał Józefa Jankowskiego

NOCNE KRYTERIUM KOLARSKIE

Memoriał Piotra Szymańskiego

Memoriał Kalisz


Mistrzostwa Kalisza na Rowerkach Biegowych

Wielka Nagroda Kalisza 2019


Międzypokoleniowy Festyn Rowerowy Aktywnie Bezpiecznie Zdrowo

Wielka Nagroda Kalisza 2018


Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

MMP

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

wielkopolska

wielkopolska

Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitoryPartnerzy:Zobacz nas na Facebook'u:

facebook