Pucharowe zwycięstwa

Szymon Krawczyk zajął pierwsze, a Dawid Czubak drugie miejsce w omnium, rozegranym podczas drugiej serii torowego Pucharu Polski juniorów. Ponadto Przemysław Kuświk był piąty, natomiast Tobiasz Tończyk ósmy. Inny z kolarzy KTK Kalisz Paweł Zaleśny sklasyfikowany został w Pruszkowie na ósmym miejscu w omnium młodzieżowców i elity.

Puchar Polski w kolarstwie torowym juniorów, U-23 i elity
II seria
Pruszków, 15-17 kwietnia 2017 r.

juniorzy
eliminacje do omnium/wyścigi punktowe
grupa I - 1. Tobiasz Tończyk/KTK Kalisz-SMS Toruń/12, 2. Kamil Kordus/KKS Gostyń/10, 3. Cezary Szytniewski/ALSK Stal Ocetix Iglotex Grudziądz/9
grupa II - 1. Artur Lewandowski/UKS Copernicus Toruń/25, 2. Bartosz Zamolski/ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz/23, 3. Mateusz Pomaski/GKK Opty Mazowsze/10, ... 7. Przemysław Kuświk/KTK Kalisz-SMS Toruń/8
omnium grupa A
scratch - 1. Przemysław Kuświk, 2. Dawid Czubak, 3. Szymon Krawczyk/wszyscy KTK Kalisz-SMS Toruń, 4. Patryk Pazik/ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz, 5. Tobiasz Tończyk/KTK Kalisz-SMS Toruń, 6. Alex Castaldo/GK Piast Szczecin
3 km indywidualnie na dochodzenie - 1. Szymon Krawczyk/3:22.711, 2. Dawid Czubak/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń/3:24.821, 3. Piotr Michalski/3:26.395, 4. Bartosz Rudyk/3:27.036, 5. Patryk Pazik/wszyscy ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz/3:29.700, 6. Maciej Kwiatkowski/UKS Copernicus Toruń/3:31.851, 7. Przemysław Kuświk/3:32.732, ... 15. Tobiasz Tończyk/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń/3:39.292
wyścig eliminacyjny - 1. Szymon Krawczyk, 2. Dawid Czubak/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń, 3. Patryk Pazik/ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz, 4. Alex Castaldo/GK Piast Szczecin, 5. Mikołaj Konieczny/KKS Gostyń, 6. Bartosz Rudyk/ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz, 7. Tobiasz Tończyk, 8. Przemysław Kuświk/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń
1 km indywidualnie - 1. Dawid Czubak/1:04.620, 2. Szymon Krawczyk/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń/1:06.143, 3. Bartosz Rudyk/ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz/1:06.839, 4. Alex Castaldo/GK Piast Szczecin/1:07.166, 5. Kajetan Albanowski/ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz/1:07.405, 6. Adrian Brzozowski/UKS Copernicus Toruń/1:07.415, ... 11. Przemysław Kuświk/1:09.145, ... 14. Tobiasz Tończyk/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń/1:10.520
runda ze startu lotnego - 1. Dawid Czubak/13.506, 2. Szymon Krawczyk/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń/13.588, 3. Alex Castaldo/GK Piast Szczecin/13.772, 4. Kajetan Albanowski/13.888, 5. Bartosz Rudyk/14.062, 6. Patryk Pazik/wszyscy ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz/14.100, ... 12. Przemysław Kuświk/14.633, 13. Tobiasz Tończyk/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń/14.640
wyścig punktowy - 1. Szymon Krawczyk/80/+3, 2. Dawid Czubak/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń/72/+3, 3. Adrian Brzozowski/UKS Copernicus Toruń/67/+3, 4. Tobiasz Tończyk/KTK Kalisz-SMS Toruń/65/+3, 5. Bartosz Zamolski/ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz/63/+3, 6. Przemysław Kuświk/KTK Kalisz-SMS Toruń/52/+2
klasyfikacja końcowa omnium - 1. Szymon Krawczyk/272, 2. Dawid Czubak/obaj KTK Kalisz-SMS Toruń/266, 3. Bartosz Rudyk/199, 4. Patryk Pazik/obaj ALKS Stal Ocetix Iglotex Grudziądz/188, 5. Przemysław Kuświk/KTK Kalisz-SMS Toruń/184, 6. Adrian Brzozowski/UKS Copernicus Toruń/179, ... 8. Tobiasz Tończyk/KTK Kalisz-SMS Toruń/167

mężczyźni open
omnium
scratch - 1. Tobiasz Pawlak/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne, 2. Michał Rzeźnicki/LUKS Trójka Piaseczno, 3. Wojciech Sykała/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne/wszyscy +1, ... 8. Paweł Zaleśny/KTK Kalisz
4 km indywidualnie na dochodzenie - 1. Michał Rzeźnicki/4:38.220, 2. Krzysztof Tomaszewski/obaj LUKS Trójka Piaseczno/4:39.122, 3. Wojciech Sykała/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne/4:41.360, ... 10 Paweł Zaleśny/KTK Kalisz/4:50.635
wyścig eliminacyjny - 1. Tobiasz Pawlak/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne, 2. Michał Rzeźnicki/LUKS Trójka Piaseczno, 3. Wojciech Sykała/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne, ... 5. Paweł Zaleśny/KTK Kalisz
1 km indywidualnie - 1. Michał Rzeźnicki/LUKS Trójka Piaseczno/1:05.979, 2. Mikołaj Sójka/TKK Pacyfic Nestle Fitness Cycling Team/1:06.668, 3. Tobiasz Pawlak/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne/1:07.126, ... 15. Paweł Zaleśny/KTK Kalisz/1:10.790
runda ze startu lotnego - 1. Michał Rzeźnicki/LUKS Trójka Piaseczno/13.627, 2. Tobiasz Pawlak/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne/13.936, 3. Patryk Matuszak/Baszta Golczewo/14.153, ... 17. Paweł Zaleśny/KTK Kalisz/14.911
klasyfikacja końcowa po wyścigu punktowym - 1. Michał Rzeźnicki/LUKS Trójka Piaseczno/236, 2. Tobiasz Pawlak/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne/227, 3. Wojciech Sykała/KK Tarnovia Tarnowo Podgórne/226, ... 8. Paweł Zaleśny/KTK Kalisz/171


Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2017

Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

dzkie
Promocja Województwa Łódzkiego na Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitory



zenex mamy moc

Partnerzy:















Zobacz nas na Facebook'u:

facebook


Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2017

Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

dzkie
Promocja Województwa Łódzkiego na Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitory



zenex mamy moc

Partnerzy:















Zobacz nas na Facebook'u:

facebook