Świetne występy zawodników KTK w 65. Jubileuszowym Wyścigu Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej.

Nasi zawodnicy świetnie pojechali w zakończonym już 65. Jubileuszowym Wyścigu Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej. Zmagania kolarskie rozegrano na Lubelszczyźnie. Zawodnicy pozostawili na tych odległych trasach mnóstwo zdrowia. Nic w tym dziwnego, bo wyścig składał się z 5 etapów, a brali w nim udział zawodnicy z kategorii U-23.

Bardzo miło nam poinformować, że cały wyścig, na znakomitym 2. miejscu w klasyfikacji generalnej zakończył Kacper Gieryk. Nasz zawodnik wygrał, i to zdecydowanie 2. etap, czyli jazdę indywidualną na czas, co sprawiło, że objął nawet przewodnictwo w wyścigu. Ostatecznie, w całych zmaganiach triumfował jednak Bartłomiej Proć z KS Pogoń Mostostal Puławy), a Kacper w klasyfikacji generalnej był drugi. Bardzo dobrze jeździli także inni nasi zawodnicy, którzy zajęli w całym wyścigu następujące miejsca: Michał Żelazowski (11. miejsce) i Paweł Więczkowski (54. miejsce).
Wypowiedź Pawła Więczkowskiego: - Wracamy z 65. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Orlików Przyjaźni Polsko-Ukraińskiej z kilkoma fajnymi wynikami. Kacper wygrał jazdę indywidualną na czas, był ósmy na czwartym etapie, zajmował raz drugie i dwa razy trzecie miejsca na premiach lotnych i skończył wyścig na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej. Ja wywalczyłem 11. miejsce na 3. etapie oraz 6. miejsce na 5. etapie. Michał na 1. etapie zajął 7. miejsce, na 5. etapie był dziesiąty, wygrał dwie lotne premie i wyścig skończył ma 11. miejscu w klasyfikacji generalnej i trzeci w klasyfikacji aktywnych - podsumował Paweł Więczkowski.
Pełne wyniki:
https://www.pzkol.pl/kalendarz/1405,65-jubileuszowy-wyscig-kolarski-orlikowprzyjazni-polsko-ukrainskiej.html?fbclid=IwAR2gDINatorFtNr1kC_WQGaHN1sDcLmc3m_CrgGMtfU-tSE4Q6xq8j4vhzY


"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2021

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Nocne kryterium kolarskie – Memoriał Józefa Jankowskiego

NOCNE KRYTERIUM KOLARSKIE

Memoriał Piotra Szymańskiego

Memoriał Kalisz


Mistrzostwa Kalisza na Rowerkach Biegowych

Wielka Nagroda Kalisza 2019


Międzypokoleniowy Festyn Rowerowy Aktywnie Bezpiecznie Zdrowo

Wielka Nagroda Kalisza 2018


Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

MMP

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

wielkopolska

wielkopolska

Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitoryPartnerzy:Zobacz nas na Facebook'u:

facebook