Szkółki na szosie

Podczas rozegranych w Poznaniu szosowych Mistrzostw Wielkopolski Szkółek Kolarskich troje młodych zawodników, związanych z KTK Kalisz, stanęło na podium. W jeździe indywidualnej na czas uczniów klas IV drugi był Wiktor Gałdyn z kaliskiej Szkółki Kolarskiej. Spośród dziewcząt z klas piątych brązowy medal w wyścigu ze startu wspólnego wywalczyła Patrycja Perskawiec, zawodniczka Szkółki Kolarskiej w
Opatówku. Trzeci był również jej kolega, Jakub Musiał, rywalizujący w kategorii klas szóstych. Zawody te, cieszące się dużym zainteresowaniem najmłodszych adeptów kolarstwa, dofinansowane zostały przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.