Szlakiem Bursztynowym 2011

 • Wyniki z XXVI Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym Hellena Tout 2011


 • 19 kwietnia 2011 - Młodzież na Bursztynowym Szlaku

  Tradycją jest rozgrywanie kryteriów ulicznych, które poprzedzają wjazd na metę etapów w Koninie i Kaliszu uczestników Ogólnopolskich Wyścigów Kolarskich Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011". Również w tym roku rywalizowały w nich liczne grupy żaków, młodzików oraz juniorów młodszych.

 • 19 kwietnia 2011 - Oni zdobywali koszulki

  Poszczególne klasyfikacje, w których uczestnicy XXVI Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011" zdobywali koszulki, ufundowane przez sponsorów

 • 17 kwietnia 2011 - Vojtech Hacecky triumfował na Bursztynowym Szlaku

  Liderem wyścigu został po drugim etapie, a w żółtej koszulce jechał już do końca, zwyciężając w całych zmaganiach na Szlaku Bursztynowym. To utalentowany reprezentant Dukli Praga - Vojtech Hacecky. Zwycięzcą ostatniego etapu z Godziesz Wielkich do Kalisz został Krzysztof Jeżowski z Bank BGŻ.

 • 16 kwietnia 2011 - Mateusz Nowak ponownie na podium

  Alois Kankovsky z Dukli Praga triumfował w Koninie po finiszu z grupy podczas czwartego etapu XXVI Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011". Wysokie trzecie miejsce zajął reprezentant KTK Kalisz - Mateusz Nowak, a liderem zmagań pozostaje Vojtech Hacecky.

 • 16 kwietnia 2011 - Bez zmiany lidera

  Reprezentant Dukli Praga Vojtech Hacecky po trzecim etapie XXVI Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011" nadal jest liderem. Podczas jazdy indywidualnej na czas w Opatówku zajął on szóste miejsce. Zwyciężył jego klubowy kolega Milan Kadlec.

   

 • 15 kwietnia 2011 - Udana ucieczka

  Vojtech Hacecky z CSC Dukla Praga został zwycięzcą II etapu XXVI Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011", rozegranego ze startem i metą w Wieluniu. Jutro pojedzie on podczas jazdy indywidualnej na czas w Opatówku w żółtej koszulce lidera.

   

 • 14 kwietnia 2011 - To nie był przypadek

  W poprzednim sezonie startował jeszcze w kategorii juniorów, w minioną niedzielę triumfował wśród elity i orlików podczas wyścigu w Kłomnicach. Mateusz Nowak z Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego dzisiaj został zwycięzcą pierwszego etapu XXVI Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011" ze startem i metą w Poddębicach.

 • 13 kwietnia 2011 - Rozpoczęło się odliczanie

  Już tylko godziny dzielą uczestników XXVI Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011" od rozpoczęcia zmagań. Jutro o godzinie 14.30 wyruszą oni na trasę pierwszego etapu ze startem i metą w Poddębicach.

 • 29 marca 2011 - Bursztynowy Komitet

  W miniony piątek w kaliskim ratuszu odbyło się spotkanie Komitetu Organizacyjnego XXVI Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Bursztynowym "Hellena Tour 2011", którego przewodniczącym jest wiceprezydent Kalisz Dariusz Grodziński. Zmagania rozpoczną się 14 kwietnia w Poddębicach, a zakończą cztery dni później etapem ze startem w Godzieszach Wielkich i metą w Kaliszu.

 • Folder - do pobrania

 • Regulamin zawodów Szlakiem Bursztynowym 2011

 • Zgłoszenie zawodników

"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2021

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Nocne kryterium kolarskie – Memoriał Józefa Jankowskiego

NOCNE KRYTERIUM KOLARSKIE

Memoriał Piotra Szymańskiego

Memoriał Kalisz


Mistrzostwa Kalisza na Rowerkach Biegowych

Wielka Nagroda Kalisza 2019


Międzypokoleniowy Festyn Rowerowy Aktywnie Bezpiecznie Zdrowo

Wielka Nagroda Kalisza 2018


Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

MMP

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

wielkopolska

wielkopolska

Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitoryPartnerzy:Zobacz nas na Facebook'u:

facebook