Trzy razy na podium w Koźminku

Natalia Zasępa zajęła 1. miejsce, natomiast Paulina Kaźmierczak (SK Opatówek/KTK Kalisz) była trzecia. Takie samo miejsce zajął w ostatecznym rozrachunku Natan Ewertowski. Gratulujemy i dziękujemy za walkę wszystkim zawodnikom!
Oficjalne wyniki XXII Koźmineckiego Wyścigu o Puchar Burmistrza Gminy Koźminek
Koźminek dnia 20.03.2021r.
Kategoria dziewczęta rocznik 2014
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Miejscowość
1. 20140706 Frankiewicz Amelia Koźminek
Kategoria dziewczęta rocznik 2016
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Miejscowość
1. 20162209 Lis Anna Korytnica
2. 20160508 Wawrowska Weronika Koźminek
Kategoria chłopcy rocznik 2017 i młodsi
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Miejscowość
1. 20171129 Humelt Adam Koźminek
2. 20180802 Chojnacki Oskar Koźminek
3. 20170329 Cieślak Franciszek Koźminek
Kategoria dziewczęta rocznik 2014 i młodsi
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Miejscowość
1. 20150505 Cieślak Stanisław Koźminek
2. 20150611 Humelt Michał Koźminek
3. 20151023 Rzeźniczak Sebastian Koźminek
4. 20150803 Muzalewski Jan Tłokinia
5. 20140606 Olkowicz Aleksander Koźminek
Kategoria dziewczęta rocznik 2013
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20130401 Natalia Zasępa KTK Kalisz
2. 20130617 Wierzbicka Zofia UKS Koźminianka
3. 20130225 Muzalewska Antonina Tłokinia
4. 20130722 Durman Natalia UKS Koźminianka
5. 20130907 Młynek Anna UKS Koźminianka
6. 20130218 Dominiak Hanna UKS Koźminianka
7. 20130103 Kuca Laura UKS Koźminianka
8. 20131115 Drobnik Liliana UKS Koźminianka
Kategoria chłopcy rocznik 2013
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20130529 PALUSIŃSKI ADAM UKS ZEFIR
2. 20130717 Frontczak Jędrzej UKS Koźminianka
3. 20130411 Łączkiewicz Igor UKS Koźminianka
4. 20130307 Małecki Kacper UKS Koźminianka
5. 20130604 Wałęsiak Bartosz UKS Koźminianka
6. 20130421 Wawrowski Marcel UKS Koźminianka
7. 20131010 ALEKSANDER JÓZEFIAK UKS "BIZON BIEGANÓW"
8. 20130906 Szymczak Michał UKS Koźminianka
9. 20131213 Humelt Wojciech UKS Koźminianka
10. 20130913 Gołdyń Sławomir UKS Koźminianka
11. 20130516 Jakub Pawlaczyk UKS Koźminianka
Kategoria dziewczęta rocznik 2012
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20120808 Zdunek Anna UKS Koźminianka
2. 20121222 Janiak Amelia SP Biskupice Zabaryczne
3. 20120807 Pola Niewiadomska UKS Sport Bralin
Kategoria chłopcy rocznik 2012
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20120519 Kasprzak Igor Ostrów Wielkopolski
2. 20120426 Łukowiak Kacper AS Biadki
3. 20120405 Ewertowski Natan SK KTK Kalisz
4. 20120909 Frąckowiak Gracjan AS Biadki
5. 20121031 Lis Bartosz SP Korytnica
6. 20120226 Kupaj Bartosz UKS Koźminianka
7. 20120629 Witoń Alan SP Biskupice Zabaryczne
8. 20120507 Górecki Alan UKS Sport Bralin
9. 20120818 Łakomy Gabriel UKS Koźminianka
Kategoria dziewczęta rocznik 2011
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20110920 Pawelec Amelia UKS Zefir Wola Droszewska
2. 20110522 Nowicka Michalina UKS Jedynka Kórnik
3. 20110323 Kaźmierczak Paulina SK Opatówek
4. 20111211 Lipecka Nadia UKS Zefir Wola Droszewska
5. 20110509 Woźniak Maja UKS Koźminianka
Kategoria chłopcy rocznik 2011
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20111117 Zdyb Kacper UKS Koźminianka
2. 20111211 MAŚLAK IGOR UKS ZEFIR Wola Droszewska
3. 20110904 Owczarek Adam UKS Koźminianka
4. 20110620 DZIKOWSKI WOJCIECH UKS ZEFIR Wola Droszewska
5. 20110505 Czaska Mikołaj SP Biskupice Zabaryczne
6. 20110922 Brus Michał SK Opatówek
7. 20111221 Kulik Mateusz UKS Koźminianka
8. 20110419 Gronostaj Antoni KLTC Konin
9. 20111029 Frankiewicz Błażej UKS Koźminianka
Kategoria żaczka
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20100111 Kurek Nicole UKS Jedynka Kórnik
2. 20090221 Tułacz Maja UKS Koźminianka
3. 20090501 Kwieciak Ada UKS Zefir Wola Droszewska
4. 20090213 Sobczak Julia SP Biadki
5. 20090313 Kubica Maja UKS Koźminianka
6. 20090819 Otwiaska Weronika SP Biskupice Zabaryczne
7. 20090410 Zdunek Maja UKS Koźminianka
8. 20100713 Kołodziejek Maja UKS Koźminianka
9. 20090308 Augustyniak Nikola KLTC Konin
10. 20101202 Graczyk Marcelina SK Opatówek
Kategoria żak
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20090326 Trawnik Filip UKS Koźminianka
2. 20090307 Juszczak Bartosz UKS Bizon Bieganów
3. 20090818 Juszczak Igor UKS Koźminianka
4. 20100509 Borula Antoni UKS Bizon Bieganów
5. 20090928 Gilicki Michał UKS Zefir Wola Droszewska
6. 20090527 Rzeźniczak Jakub UKS Koźminianka
7. 20090216 Szymkowiak Łukasz UKS Victoria Kotlin
8. 20091210 Szymkowiak Kamil UKS Jedynka Kórnik
9. 20090305 Lipiecki Bartosz UKS Zefir Wola Droszewska
10. 20100604 Stasiak Stanisław SK Opatówek
11. 20100207 Szkadun Szymon UKS Koźminianka
12. 20090307 Wojtysiak Artur SP Biadki
13. 20100426 Piechowiak Adam SP Biadki
14. 20100227 Pakuła Tadeusz SK KTK Kalisz
15. 20101118 Grabarek Antoni SK KTK Kalisz
16. 20090916 Klimkiewicz Jakub SK KTK Kalisz
17. 20101014 Gomółka Filip SP Biskupice Zabaryczne
18. 20100408 Szubert Fabian UKS Sport Bralin
19. 20100709 Ratajczak Adam UKS Bizon Bieganów
20. 20090721 Gronostaj Franciszek KLTC Konin
21. 20090509 Suliga Oliwier UKS Koźminianka
22. 20090523 Galas Marcel SK KTK Kalisz
23. 20091115 Dąbrowski Maksymilian Społem Łódź
24. 20100928 Wróbel Patryk UKS Bizon Bieganów
25. 20100513 Janiak Jakub SP Biskupice Zabaryczne
26. 20100920 Wolski Adam KLTC Konin
27. 20091215 Górecki Wojciech UKS Sport Bralin
28. 20100913 Sobczak Jan KLTC Konin
DNF 20100917 Kozłowski Gracjan UKS Krmask
Kategoria młodziczka
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20070628 Wierzbicka Ada UKS Mróz Jedynka Kórnik
2. 20070112 Kij Anna UKS Zefir Wola Droszewska
3. 20081008 Hibner Zofia KK Tarnovia Tarnowo Podgórne
4. 20071105 Nyczak Julia MLUKS Raszków
5. 20080315 Oleszak Michalina UKS Mróz Jedynka Kórnik
6. 20080131 Komin Roksana SP Biskupice Zabaryczne
7. 20070326 Bugzel Marika UKS Mróz Jedynka Kórnik
8. 20080903 Madajka Agata SP Biskupice Zabaryczne
9. 20080408 Szmaja Agata KTK Kalisz
10. 20080114 Frąckowiak Rozalia SP Biskupice Zabaryczne
11. 20080730 Wieczorek Julia KTK Kalisz
12. 20080603 Tułacz Patrycja KTK Kalisz
13. 20071210 Nieruchalska Maja SP Biskupice Zabaryczne
14. 20071001 Wojciechowska Emilia UKS Mróz Jedynka Kórnik
15. 20071225 Wozińska Oliwia KLTC Konin
Kategoria młodzik
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20070613 Włodarski Marcin UKS Koźminianka
2. 20071225 Noculak Rafał UKS Sport Bralin
3. 20080222 Frankowiak Dawid MLUKS Victoria Jarocin
4. 20070120 Zimny Stanisław UKS Jedynka Kórnik
5. 20070202 Mumot Franciszek UKS Jedynka Kórnik
6. 20070313 Szmaj Wiktor UKS Zefir Wola Droszewska
7. 20081002 Stysiak Adam UKS Zefir Wola Droszewska
8. 20081130 Kozica Hubert UKS Sport Bralin
9. 20070518 Nowicki Lucjan UKS Jedynka Kórnik
10. 20071215 Grabowski Michał KTK Kalisz
11. 20070710 Smaga Adam SK KTK Kalisz
12. 20070328 Prusak Oliwier MLUKS Victoria Jarocin SK Dobrzyca
13. 20080817 Zasępa Marek KTK Kalisz
14. 20070908 Jakubczak Radosław UKS Jedynka Kórnik
15. 20080608 Bęcki Franciszek KTK Kalisz
16. 20070530 Pankowiak Tomasz MLUKS Victoria Jarocin SK Dobrzyca
17. 20070216 Mikołajczak Tomasz MLUKS Victoria Jarocin SK Dobrzyca
18. 20071029 Król Jan KTK Kalisz
19. 20070619 Siwiak Rafał UKS Jedynka Kórnik
20. 20070908 Błaszak Mateusz UKS Jedynka Kórnik
21. 20081217 Jaskuła Marcin MLUKS Raszków
22. 20080123 Nowak Nikodem MLUKS Raszków
23. 20071227 Matysiak Wojciech MLUKS Victoria Jarocin
24. 20080925 Pankowiak Paweł MLUKS Victoria Jarocin SK Dobrzyca
25. 20071218 Kłokowski Filip SP Biskupice Zabaryczne
26. 20080801 Czaska Oskar SP Biskupice Zabaryczne
27. 20080509 Wróbel Tymoteusz UKS Sport Bralin
28. 20081212 Zmijewski Emil UKS Bizon Bieganów
Kategoria Juniorka Młodsza
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
1. 20060908 Stawiraj Aleksandra UKS Koźminianka
2. 20051014 Przymusińska Julia UKS Mróz Jedynka Kórnik
3. 20060410 Smoliga Aleksandra UKS Zefir Wola Droszewska
4. 20060630 Czerwonka Oliwia MLUKS Victoria Jarocin
5. 20060908 Wojciechowska Dominika UKS Mróz Jedynka Kórnik
Kategoria Junior Młodszy
Lp. kod UCI Nazwisko i imię Klub/szkoła
2. 20050403 Kubica Maciej UKS Koźminianka
3. 20061125 Pytliński Marcel UKS Koźminianka
3. 20060812 Radkiewicz Dawid UKS Bizon Bieganów
4. 20051130 Wika-Czarnowski Dawid UKS Mróz Jedynka Kórnik
5. 20061220 Cierpikowski Franciszek UKS Mróz Jedynka Kórnik
6. 20060330 Tułacz Dawid KTK Kalisz
7. 20060107 Janiak Wojciech MLUKS Raszków
8. 20060601 Kwieciak Antoni UKS Zefir
9. 20050628 Like Tomasz MLUKS Victoria Jarocin
10. 20061218 Gabrusewicz Julian UKS Mróz Jedynka Kórnik
Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/photo?fbid=200608808526803&set=pcb.200611245193226

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Nocne kryterium kolarskie – Memoriał Józefa Jankowskiego

NOCNE KRYTERIUM KOLARSKIE

Memoriał Piotra Szymańskiego

Memoriał Kalisz


Mistrzostwa Kalisza na Rowerkach Biegowych

Wielka Nagroda Kalisza 2019


Międzypokoleniowy Festyn Rowerowy Aktywnie Bezpiecznie Zdrowo

Wielka Nagroda Kalisza 2018


Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2019 MMP

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

wielkopolska

wielkopolska

Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitory



Partnerzy:















Zobacz nas na Facebook'u:

facebook