Święto Miasta na kaliskim torze

Bardzo interesująco zapowiadają się Ogólnopolskie Zawody Kolarskie na torze, które odbędą się w czwartek 9 czerwca z okazji Święta Miasta Kalisza. Swój udział zapowiedzieli reprezentanci wielu klubów, a wśród uczestników znajdzie się również kadra narodowa sprinterów Polskiego Związku Kolarskiego, prowadzona przez trenera Grzegorza Krejnera, oraz kadra juniorów Daniela Meszki.

Organizatorzy przygotowują sporo atrakcji, między innymi losowanie nagród - rowerów ufundowanych przez Case IH Wielkopolska, biurowego urządzenia wielofunkcyjnego od firmy Netland Computers, stroju sportowego Zawodowej Grupy Kolarskiej Bank BGŻ, zestawów kosmetycznych Polleny Ostrzeszów i wielu innych. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy wypełnić kupon, który ukaże się wkrótce na tej stronie oraz rozdawany będzie podczas zawodów, a następnie przekazać go organizatorom w wyznaczonym miejscu przed wejściem do pawilonu na torze przy Wale Matejki.

Ponadto odbędą się zawody na rolce kolarskiej dla kibiców, strzelanie do tarczy i celu z replik broni, przygotowane przez Kaliską Grupę ASG Black Wild Hogs, czy gry i zabawy zręcznościowe dla dzieci, zorganizowane przez Ognisko TKKS Relaks. Ustawione zostaną zjeżdżalnie i trampoliny, stoiska gastronomiczne oraz handlowe. Swoje nowe produkty bankowe, między innymi "Kartę Rowerową Miej Obowiązkowo", oferował będzie Bank BGŻ. Pojawi się stoisko Multimedia Polska S.A. oraz Ceko z Goliszewa z grillowanymi serami.

Najważniejszym akcentem Pikniku Kolarskiego będą zawody torowe, które rozegrane zostaną na kaliskim obiekcie przy Wale Matejki w godzinach 16.00-20.00. Przeprowadzone one zostaną w konkurencjach keirin, sprint oraz scratch dla kategorii elita-juniorzy open, a także scratch i wyścig punktowy dla juniorów, juniorów młodszych i młodzików. Prowadzona będzie również klasyfikacja omnium w pierwszej z wymienionych wcześniej kategorii.

Wstęp na zawody, które odbędą się na torze przy Wale Matejki 2, jest bezpłatny, a ich organizatorami są Kaliskie Towarzystwo Kolarskie, Wielkopolski Związek Kolarski w Kaliszu, Miasto Kalisz i Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu.

 

 

"Wielka Nagroda Kalisza"

Wielka Nagroda Kalisza 2021

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym

Nocne kryterium kolarskie – Memoriał Józefa Jankowskiego

NOCNE KRYTERIUM KOLARSKIE

Memoriał Piotra Szymańskiego

Memoriał Kalisz


Mistrzostwa Kalisza na Rowerkach Biegowych

Wielka Nagroda Kalisza 2019


Międzypokoleniowy Festyn Rowerowy Aktywnie Bezpiecznie Zdrowo

Wielka Nagroda Kalisza 2018


Ogolnopolski wyścig kolarski "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Szlakiem Bursztynowym

MMP

Wyścig Młodości.
Finał Pucharu Polski.

Wycig Modoci

Zawody kolarskie na torze. Piknik kolarski:

Szlakiem Bursztynowym

Urzd Miasta KALISZ

wielkopolska

wielkopolska

Ogólnopolskim wyścigu kolarskim "Szlakiem Bursztynowym HELLENA TOUR"

Galerie:

galeria KTK Kalisz

Sponsorzy:

multimedia KALISZ

Netlan Computers KALISZ, Poleasingowe laptopy, komputery drukarki monitoryPartnerzy:Zobacz nas na Facebook'u:

facebook