Tym razem startowali na szosie. Za nami Puchar Polski na Ziemi Zamojskiej

Anna Długaś, jak przystało na aktualną Mistrzynię Polski w jeździe indywidualnej na czas, zwyciężyła w tej konkurencji. Kaliska zawodniczka nie miała sobie równych. Uzyskała czas 14:52,08. Tuż za nią, z blisko 7 sekundową stratą uplasowała się Malwina Mul z KLKS "AZALIA" Brzóza Królewska.

W drugiem dniu, kaliszanka w wyścigu ze startu wspólnego, finiszowała w grupie, która wpadła na metę o niecałe 150 sekund za czołowymi zawodniczkami. Anna Długaś przejechała dystans 42 kilometrów w 1:16,03. To wystarczyło do zajęcia 23. miejsca.

W jeździe indywidualnej na czas z dobrej strony pokazał się także Konrad Trzęsowski, który z czasem 26:32,15 zajął 12. miejsce. Do zwycięzcy, Mateusza Gajdulewicza z Warszawy, zawodnikowi z Wału Matejki zabrakło niecałe półtorej minuty.

Nasi juniorzy młodsi, Kamil Dolak, Adrian Gorwa i Mateusz Olejnik, pojechali solidnie i zajęli miejsca tuż za czołową piętnastką zmagań.

W drugim dniu, rywalizacja w wyścigu juniorów młodszych była niezwykle zaązarta. Jako pierwszy na linię mety wpadł Mikołaj Szulik z UKS Avatar. Tuż za nim, finiszowała pokaźna grupa zawodników, a wśród nich Kamil Dolak i Adrian Gorwa. Kamil Dolak zajął ostatecznie 7. miejsce, a Adrian Gorwa został sklasyfikowany na 17. miejscu. Do zwycięzcy stracili bardzo niewiele.

W wyścigu ze startu wspólnego juniorów swoją formę sportową sprawdzał Konrad Trzęsowski. Także i w tym przypadku, zmagania miały bardzo zacięty charakter i do samego końca nie było wiadomo kto zwycięży. Zawodnicy finiszowali bowiem w grupie. W tym peletonowym ścisku Konrad Trzęsowski zajął ostatecznie 31. pozycję.